KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15977001

nr 1597 7001

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Dreambowl". Signerad. Olja på duk, 19x34cm, yttermått inklusive ram: 22x37cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

måndag 12 februari 2024
kl 18:06:01

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson